Zmiany są ciągłe i nieuniknione. Musisz to sobie uświadomić.

To jest książka, która zmieni Twoje życie. Jest skierowana do wszystkich tych, którzy czują, że stać ich w życiu na więcej. Polecam tę książkę wszystkim – bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją pracę nad  rozwojem osobistym, czy też zgłębiasz ten temat  już  od dłuższego czasu. Znajdziesz w niej wiele inspirujących treści, napisanych przystępnym językiem, niektóre może znasz ale warte są przypomnienia.

Jeśli kiedykolwiek zadawałaś  sobie pytania:

„Po co ja żyję?”, Czego oni wszyscy ode mnie chcą?” czy też „Dlaczego mi się nie udaje?”  musisz ją przeczytać.

Znajdziesz w niej wiedzę na temat poczucia własnej wartości, liczne sposoby na zmianę swojego życia, sposoby pracy na swoim rozwojem. Dowiesz się czym jest odpowiedzialność za swoje życie, poznasz wskazówki dotyczące wychowywania dzieci czy tez udanych związków.

Zanim ją kupisz przeczytaj darmowy fragment

 

 

Autor ksiązki Tadeusz Niwiński tak pisze o zmianach

„Jedyną niezmienną rzeczą na świecie są ciągłe zmiany. Dobrze jest nie bać się zmian. Czasem trzeba wszystko zacząć od nowa.

Przeszedłem już kilka wielkich zmian w życiu, np. wyjazd z Polski i rozpoczęcie nowego życia w Kanadzie, przeprowadzka z Fort McMurray do Vancouver, zamieszkanie na Hawajach – to tylko zmiany miejsca pobytu, nie mówiąc o zmianach czterech p, czyli: pracy, planów, przyjaciół i przekonań.

Zmiany przynoszą zawsze coś nowego.
Coś się traci – przynajmniej tak nam się wydaje – i coś się zyskuje. Rzecz w tym, żeby dostrzegać przede wszystkim te dobre i koncentrować się na tym, jak wykorzystać nowe możliwości.”

 

Gorąco polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl